CITY EXPO
PROMOTIONS

7th Antalya City Planning and Technologies Fair and Local Governments Symposium is ready to meet you in Antalya under various projects and activities.
Be a part of that great platform which will build up the projects of the future generation.
Meet the investors, young enterpreneurs, solution partners and providers from finance, security, public, education, energy, culture, arts, real estates and natural stones.
Get your space to to get together with thousands of mayors, hundreds of municipalities and hundreds of suppliers.

SUPPORTERS

INTERVIEWS

 • Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ: “ Mart 2017’ de 7.’ si düzenlenecek olan City Expo Fuarı Türkiye’nin en büyük şehircilik fuarı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “

 • Stant fotoğraflarını instagramda paylaşıp en fazla beğeni alan stantların derecelendirildiği yarışmanın ödül töreni, birçok belediye başkanı, başkan vekili ve başkan yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.

 • Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 6’ncı kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 • Pyramids Grup Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dilek Dilbaz’ın konuşması

 • Yurt dışından 400'e yakın belediye başkanı ve vali Antalya da ağırlandı

 • Türkiye Belediyeler Birliği'nin desteği Akdeniz Belediyeler Birliği'nin işbirliği ile düzenlenecek fuar, 16 Mart'ta kapılarını açacak.

 • Antalya'da 40 belediye ve 89 firmanın stant açtığı, Türkiye'nin yanı sıra 20 ülkeden 389 yöneticinin katıldığı fuarın açılışı gerçekleştirildi Vali Türker: "Belediyeler olarak kurumsal yapı içerisinde daha iyi örgütlenerek, çalışma yöntemlerini çok iyi dizayn ederek ilerlememiz gerekiyor"

 • Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan EXPO Bulvarı ile eskiden yarım saati bulan Kundu turizm bölgesinden Aksu’ya ulaşım 6 dakikaya düştü.

 • TARIM ekonomisini teknolojinin yardımıyla kalkındıracak yeni nesil kırsal yaşam modeli olan akıllı köy projesi, Yaşar Üniversitesi Mimarlık öğrencilerinin tasarımlarıyla hayat buluyor.

 • Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü 2015 yılında Antalya’nın altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak için bütçenin yaklaşık yüzde 50’sini yatırıma ayırdı. ASAT, Antalya genelinde 623 Milyon TL’lik yatırım yaparak büyük bir başarıya imza attı.

 • Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü 2015 yılında Antalya’nın altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak için bütçenin yaklaşık yüzde 50’sini yatırıma ayırdı. ASAT, Antalya genelinde 623 Milyon TL’lik yatırım yaparak büyük bir başarıya imza attı.

 • İstanbul’un en önemli sorunların biri olan trafiği rahatlamak için şehrin ana arteleri E-5 ve E-6’yı bağlayacak birbirinden bağımsız 6 tünelin yanı sıra, Sarıyer Kilyos karayoluna da bir tünel inşa edilecek

 • SEYHAN Belediyesi’nin Portatif Yüzme Havuzu Projesi’nde geçen 8 bin çocuğun ücretsiz yüzme eğitimi aldığı belirtirilirken, bu yıl öğrenci sayısının 20 bin olması planlanıyor.

 • Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçenin dört bir yanında bulunan parklarda ve mekanlarda farklı süsleme sanatlarıyla figürler sergiliyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan çalışmaların tamamen belediye tesislerinde ve belediye çalışanları marifetiyle gerçekleştiğine dikkat çekerek,

 • Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Silifke ilçesinde kurduğu Göksu Entegre Atık Değerlendirme Depolama Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi'nde çöpten elektrik üretimine başlandı.

 • Bir süre önce ihalesi gerçekleştirilen alanda sistemi kuracak olan firmanın yetkilileri ile bir araya gelen Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, çöp deponi alanında enerji üretilebilecek seviyeye ulaşıldığını kaydetti.

9.ANTALYA CITY EXPO

Antalya City Expo Fair, bringing a new aspect to the city planning, hosts mayors, municipal projects and companies supplying municipal equipment. Moving on to be the biggest city planning fair of Turkey, 9th Antalya City Expo Fair will take place from 26-27-28 MARCH 2020 in Antalya Expo Center.

FAIR PROFILE

VISIT CITY EXPO

The delegations from Morocco, Kosovo, Macedonia, Iraq, Iran, Kyrgyzstan, Cyprus, Azerbaijan, Oman, Palestine, Lebanon, Montenegro, Ukraine, Albania, Algeria, Jordan, KSA, China and Kuwait will be visiting the fair where 1500 mayors are also ready attend. Get your visitor registration for 9th Antalya City Expo which will host 25.000 visitors.

VISITOR REGISTRATION

BE AN EXHIBITOR

Take your place in 9th Antalya City Expo, the most prestigious city planning fair of Turkey, where you can find various sectors as municipal equipment, transportation, urban furniture, landscaping, infrastructure, water, gas, health, culture, arts and sports, benefit from our advantages.


EXHIBITOR REGISTRATION

SOCIAL MEDIA

ANTALYA CITY EXPO ON FACEBOOK

ANTALYA CITY EXPO ON TWITTER

FEEDBACKS

MEDIA PARTNERS