Haberler

Antalya City Expo 7'nci Şehircilik ve Teknoloji Fuarı, 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenecek

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle düzenlenecek 7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı (Antalya City Expo) ve Yerel Yönetimler Sempozyumu'nun, 23-26 Mart 2017 tarihlerinde Antalya Expo Center'de gerçekleştirileceği bildirildi.

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Tütüncü,  "Bu yıl fuarın teması, 'inovasyon ve akıllı şehirler' olarak belirlenmiştir. Hem belediyelerin akıllı şehir uygulamaları hem de belediyeciliğe getirilen yeni soluk, inovasyon çatısı altında ele alınacak" dedi.

Detail >

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğiyle 7’nci kez Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile Yerel Yönetimler Sempozyumu düzenleniyor.

Detail >

Antalya City Expo kapsamında yurtdışından gelen belediyeler Türkiye'deki belediyelerle ikili protokollere imzalar atacak ve aynı zamanda belediyelere hizmet sunan şirketler son teknoloji ürünlerini sergileme imkanı bulacak.

Detail >

İstanbul’u Çanakkale üzerinden Balıkesir’e bağlayan otoyol projesi görüşe açıldı

Detail >

Her sezon öncesi futbol takımlarının kamp dönemini geçirdiği, güreş ve basket milli takımlarının tercih ettiği Bolu, planlaması tamamlanan 300 futbol ve 15 golf sahası ile yapımına başlanan su sporları merkezi gibi çeşitli çalışmalarla her branşta sporun merkezi olma yolunda ilerliyor.

Detail >

21 Eylül Çarşamba günü, Alzheimer hastalığına dikkat çekmeyi amaçlayan renkli bir etkinliğe sahne olacak.

Detail >

Mahalle mahalle, sokak sokak Çankaya’nın dört bir yanında ömürlük asfalt kaldırım yapan Çankaya Belediyesi şimdi de Cevizlidere’de…

Detail >

Çankaya Belediyesi, Dünya Sağlık Örgütü’nün Finlandiya’da düzenlediği Sağlıklı Kentler Projeleri Hazırlama ve Uygulama Eğitimi'ne katılacak.

Detail >

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Gökyüzü Şehir Parkı ile dünyanın dikkatini çekecek.Şehre simgesel bir yapı kazandırmak isteyen Büyükşehir Belediyesi bu amaçla Uluslararası Gökyüzü Parkı Projesini hayata geçirmeyi planlıyor.


Detail >

Türkiye Belediyeler Birliği'nin desteği Akdeniz Belediyeler Birliği'nin işbirliği ile düzenlenecek fuar, 16 Mart'ta kapılarını açacak.

Detail >

Projeyle birlikte belediyenin kasasına yılda yaklaşık olarak 3 milyon TL girmesi planlanıyor.

Detail >

Isparta’nın Koçtepe köyü mevkiinde bulunan günde 325 ton çöpün dökülerek, depolandığı alanda çöpten enerji üretilecek.

Detail >

Mersin’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçenin dört bir yanında bulunan parklarda ve mekanlarda farklı süsleme sanatlarıyla figürler sergiliyor.

Detail >

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 6’ncı kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Detail >

Stant fotoğraflarını instagramda paylaşıp en fazla beğeni alan stantların derecelendirildiği yarışmanın ödül töreni, birçok belediye başkanı, başkan vekili ve başkan yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.

Detail >